ÖNDE GELEN MAGNEZYUM UZMANLARI TARAFINDAN ÖNERİLİYOR

"Pazarda birçok Magnezyum Klorit ürünü bulunuyor. Bazıları denizden elde edilen doğal ürünler, diğerleri bazı göllerdeki tuzlu su akıntılarından alınıyor ve şimdi ise Kuzey Avrupa’da milyonlarca yıl yaşında olan bu maddeyi içeren 1500 metre aşağıda bir deniz bulundu ve olabildiğince saftır.  Transdermal [deri içinden] ve oral kullanımının beraberce bir çeşit öncüsü olarak, Magnezyum üzerine üçüncü kitabımı tamamlamak üzereyim.
Ayrıca Saflık Bilimi isimli bir makale de yazdım ve kitaplarımın çoğu cıva zehirlenmesi ve düşük düzey zehirlilik bilimi ile derinlemesine ilgilidir. Bu nedenle, Ancient Minerals ürün serisi üzerine onayımı koyduğum zaman, bunu bu Magnezyum kaynağının dünyadaki en güçlü tıbbi kaynağının en safı olduğunun derin bilinci ile yapıyorum.."- Mark Sircus, Ac., OMD
Marc Sircus, Ac., OMD, bir yazar, ulusal sertifikalı bir akupunktur uzmanı, Oryantal Tıp Onur Doktoru ve International Medical Veritas Association (IMVA) derneğinin kurucu yöneticisidir. ‘Transdermal Magnezyum Tedavisi’ isimli kitabı, Magnezyum Kloritin transdermal olarak kullanımı konusunda ses getiren bilgileri ortaya çıkartmıştır.

“Neredeyse on yıldır Magnezyum Klorit yağını sağlık ve iyileştirme programlarımızda kullanıyoruz ve transdermal olarak kullanıldığında onun sayesinde tutarlı biçimde pozitif ve bazen de dramatik sonuçlar alıyoruz. Denediğimiz bütün kaynaklar arasında, Ancient Minerals en hızlı, en güçlü tedavi yararları ortaya koyan ürün olmuştur.
Bugün okyanus sularında artık bulunmayan temel elementler içermektedir ve kesinlikle herhangi bir zehirli bulaşıcı madde içermez. İlaveli olarak Ancient Minerals yeraltındaki milyonlarca yıllık faaliyet nedeniyle zor fark edilen enerji verici özelliklere sahip olduğu anlaşılıyor. Hem önleyici hem de tedavi edici sağlık bakımı için bu ürünü yüksek derecede öneriyoruz." - Daniel and Snow Reid.
Daniel Reid en çok satan kitaplar listesinde adı bulunan bir yazar ve doğu felsefesi ve tababet konusunda önde gelen bir uzmandır. Asya’nın kendi kendine sağlık kazandırmak ve kendi kendini iyileştirmekle ilgili uygulamaları konusunda çeşitli kitapları ve dergi makaleleri kaleme almıştır ve çağdaş sağlık sorunlarına kendi geleneksel yaklaşımının pratik etkinliği konusunda uluslar arası ün kazanmıştır.

UZMANLAR NE DİYOR

Dr. Brian Hirsch, MA
Şu anda bir ay oluyor ki beş hastama haftada üç kez Ancient Minerals Magnezyum spreyi kullanarak masaj yapıyorum.  Hastalarımın Çoğunda yürüme zorluğu ve şiddetli boyun ağrısı çekenler vardı. Yaşlı hastalarımda ciltlerde yenileme, kaslarda rahat hareket ve rahat yürüme boyun ağrılarında düzelme meydana geldi ve hatta  dört hafta boyunca, 6 yaşındaki yürüyemeyen bir hastama haftada sadece üç kez masaj yoluyla bacaklarına, kollarına, omuzlarına ve sırtına uyguladım.  Son zamanlarda, kendisi banyoya yardım almaksızın yürür duruma geldi. Boyun Ağrısı Çeken Hastalarıma uyguladığım ilk haftada sonrası boyun ağrılarından şikayet etmemeye başladılar, hemşirelere bu mucizevi iyileşmeden bahsetmeye başlamışlardı Gerçekten şaşırdım. Yirmi sekiz (28) yıllık fizik tedavisi deneyimim var ve şimdiye kadar bu Magnezyum spreyine ilişkin gözlemlediğim inanılmaz etkileyici olduğudur

Jennifer Rhodes, CMT, Oregon

Son 4 yıldır sertifikalı bir tedavi uzmanıyım ve özel çalışıyorum. İşi başlattığımdan beri, neredeyse piyasada olan bütün masaj losyonlarını, yağını, jelini, kremini vs. denedim ve hiçbirini mükemmel bulmadım ta ki şimdiye kadar. Derin doku masajında uzmanım.  Bu nedenle satın aldığım ürünlerin ya çok fazla yağlı veya çok fazla kuru olduğunu gördüm ki bu da benim en üst düzeyde performans göstermeme yardımcı olmadı. Geçen ay neredeyse bütün hastalarıma Ancient Minerals Magnezyum Speriy kullanmaya başladım, sonuçlar çok şaşırtıcı Hastalarım, masaj biçiminde tedavi olmaktan birlikte transdermal şekilde Magnezyum aldıklarından dolayı memnun oluyorlar.
Bir Hastam 15 yıl önce California’ya taşınmasından beri şiddetli sedeften muzdaripti. Ona, masaj sırasında Ancient Minerals Magnezyum ürününü uygulamaya başlamamız gerektiğini böylece nasıl tepki verdiğini görebileceğimizi önerdim. Son üç haftada hastalıkta yeni bir kötüye gidiş ortaya çıkmadı ve bedeninde kötü olan alanlar önemli derecede iyileşti. Sedefini iyileştireceği için ürünü kullanmaya devam etme konusunda çok heyecanlı. Uygulamalarımda sonsuza dek kullanmayı planladığım böyle harika bir ürünü hazırladığınız için size teşekkür etmek istiyorum. Büroma gelen hastalarım sadece benim beden emeğimden ziyade daha fazla sağlık menfaatleri ve iyileşmeler elde ettiğini görmek beni heyecanlandırıyor. -

 

 

Live Help
Copyright © 2011 www.antikmineral.de - Design by Pixelim