ANTICH MINERAL MAGNEZYUM YAĞI NEDEN SPREY HALİNDEDİR?


Sprey olmasının sebebi kullanışı kolay ve hijyenik ve aynı zamanda spreyin kremlere nazaran deri tarafından emilimi kolaydır.
250 Milyon yıldır kullanılmayı bekleyen mucizevi özelliklere sahip Magnezyum Yağı
Ancient Minerals, yeryüzü kabuğunun neredeyse 2 km kadar bir derinliğinden, Kuzey Avrupa’da bulunan ve Geç Permiyan Döneminden kalan bir jeolojik oluşum olan, Eski Zechstein Denizyatağından çekiliyor. Geçen 250 milyon yıldır izole olan, Hakiki Zechstein™ Magnezyumu dünyadaki doğal Magnezyum tuzlarının en saf ve en bozulmamış kaynağı olarak tek başına durmaktadır ve Ancient Minerals’in her şişesi üzerinde bir saflık işareti bulunmaktadır.

Orijinal ve halen en popüler durumda bulunan, Ancient Minerals Magnezyum Yağı, Kuzey Avrupa’da bulunan Eski Zechstein Denizyatağından elde edilen, sadece ham, yüksek derecede yoğunlaştırılmış, ultra saf Magnezyum Klorit ve diğer eser miktarda mineralleri içermektedir. Ürün, bu bozulmamış kaynaktan elde edilen derin yeraltı çökeltilerinde doğal olarak bulunanlardan başka bir içerik kullanılmamıştır. Ancient Minerals Magnezyum Yağı, uygulayıcı hekimler tarafından hücresel Magnezyum düzeylerini hızlı şekilde geri kazandırması ile cilt ve altındaki dokular tarafından kolayca emilmesi açısından altın standart olarak kabul edilmektedir.

  • Bir çay kaşığında takriben 560 mg elementsel Magnezyum bulunmaktadır.
  • Her tsp içinde 560 mg elementsel Magnezyum bulunmaktadır.
  • Bir şişe 237ml dir.

 

Live Help
Copyright © 2011 www.antikmineral.de - Design by Pixelim