MAGNEZYUM YAĞI KULLANIMI

Ancient Minerals Magnezyum yağı hücre içi Magnezyum düzeylerinin hızlı ve etkin şekilde yenilenmesi için altın standarttır. Kullanım kolaylığı için, Magnezyum yağı ince buğu şeklinde ürün çıkaran sprey şişesi kullanarak cilde uygulanmalıdır. Aşırı sıkılmayı sınırlandırmak, iki elin birleştirildiği konumda 1-3 fıslama ile ürünü avuç içine alın ve cilde tamamen sürün.

  • En iyi sonuçları elde etmek için, kollara ve bacaklara bolca sürün böylece emilme için yeterince geniş bir alanı kullanmış olursunuz.
  • Cildiniz biraz tahriş olursa, Ancient Minerals Magnezyum yağını gücünü % 50 oranında düşürmek için 1 kısım su ile sulandırarak yoğunluğunu azaltın.
  • Ancient Minerals Magnezyum yağından 8 sprey miktarında sıkılması cilt üzerine takriben 100mg elementsel Magnezyum bırakır.

Lütfen dikkat edin: Uygulamadan sonra, ürünün kuruması üzerine cilt üzerinde hafif tuzumsu mineral artığının kaldığını görebilirsiniz. Bu, özellikle kuru iklimlerde veya ısıtılmış bina içi alanlarda normaldir ve ayrıca bir seferde ne kadar uyguladığınıza bağlı olarak da değişebilir. Cildiniz üzerinde mineral artığı kalıntısı istemiyorsanız, Magnezyum yağını her gün duş almadan önceki 20 dakika uygulamanız önerilmektedir. 20 dakikadan sonra, Magnezyum iyonlarının çoğu emilmiş olur ve mineral artığını banyoda temizleyebilirsiniz. Islak bir bezle cildin silinmesi de kabul edilir bir yöntemdir.

 

Önemli !
Magnezyum iyonlarının cilt tarafından emilmesini engelleyebilen, cilt losyonu, krem ve nemlendiriciyi Ancient Minerals ürününü kullanmadan önce temizlemeniz önerilmektedir.
Ancient Minerals Magnezyum jeli veya Magnezyum yağını tam gücüyle kullanmak isterseniz, bunların göz, sümüksü zar ve diğer duyarlı alanlarla doğrudan temas etmesini engelleyin. Kırmızılık veya rahatsızlık ortaya çıkarsa, soğuk su ile durulayın.


Kullanım Sıklığı
Genel olarak konuşmak gerekirse, Ancient Minerals ürünü ilk 3-4 ay içinde yoğun olarak kullanılmalıdır, böylece hücresel Magnezyum düzeyleri uygun olarak canlılık kazanabilir. Uygulamanın ilk günlerinde az miktarda kullanılması ve yavaş yavaş daha fazla miktarlara çıkılması önerilmektedir. Bu ilk canlandırma döneminden sonra, bazı kullanıcılar Ancient Minerals ürününü ilk 3-4 ayki kulanım oranı kadar kullanmaya ihtiyaç duyduklarını hissediyorlar, diğer bazı kişiler ise haftada birkaç kez kullanmanın yeterli olduğunu belirtiyorlar. Herkesin tepkisi ve ihtiyacı farklı olduğundan bu konular kişisel seçim meselesi olmaktadır.


Magnezyum Dozu
Birçok güvenilir araştırmacı, Magnezyum için Günlük Önerilen Dozajın (RDA) çok düşük olduğunu ve iyi sağlık elde etmek için optimum düzeyde değil yoksunluk belirtilerinden kurtulmak için asgari kabul edilebilir düzeyde belirlendiğini hissediyorlar. Konu üzerinde çok saygı duyulan bir tıp otoritesi sayılan Dr. Carolyn Dean’a göre, son 20 yıldır yapılan araştırmalar, sadece günlük dozları yerine koymak için ideal koşullar altında bile takriben 300 mg Magnezyumun gerekli olduğunu bize göstermiştir.
Bununla birlikte, genel bir kural olarak, günlük uygun Magnezyum alımı beden ağırlığının her kg’ı için 3-4 mg olmalıdır. 90 kg’lık bir erkek için, bu günde 600mg ila 800mg miktarına tekabül etmektedir. Kronik sağlık komplikasyonları, duygusal ve fiziksel stres, fiziksel yaralanma, atletik çalışmalar ve zayıf yaşam biçimi / diyet seçimleri, bunların tümü günlük Magnezyum ihtiyacınızı artırmaktadır. Hamile veya emziren kadınların da Magnezyum ihtiyaçları daha yüksektir.

 

Live Help
Copyright © 2011 www.antikmineral.de - Design by Pixelim