Ahmet Susuz  / İstanbul

Daha Öncesinde Ağrılarım İçin Birkaç krem kullandım. Ancient Minerals Magnezyum Yağı Spreyi ile artık eskiden yaşadığım bacak ağrıları ve kramplarım yok ve geceleri daha iyi uyuyorum ve gerginliğim sanki azaldı.. Cilde kesinlikle daha iyi nüfuz ediyor ve denediğim diğer  ürünler gibi kaşındırmıyor. Ben, bu ürün banyodan hemen sonra cildime sürmeyi tercih ediyorum ve gün boyunca üzerimde durmasını sağlıyorum Diğer Ürünleri kesinlikle Ancient Minerals’de olduğu gibi gün içinde vücudumda bırakamazdım. Bu  ürünleri en fazla 30-60 dakikadan fazla çıkarmak zorundaydım çünkü ya uygun şekilde emilmiyor veya cildimi kaşındırıyordu ve ayrıca yakıcı bir etki gösteriyordu. Ancient Minerals’in duyarlı bölgelere örneğin ağrıyan diz üzerine sürdüğümde ve o bölgeden genel ağrıları giderdiğini gördüm.. Benim vardığım sonuç bu ürünün en iyi ağrı  ürünü olduğudur ve kullandığım diğerlerinden daha saf ve doğal olmasıdır.

Hülya Korkmaz / Adapazarı


Magnezyum yağından önce, takatsizlik çekerdim ve adet dönemlerimde çok acı çekerdim, böylece ilk gün yatağa düşer, üzgün olur ve kendime acırdım. Esasında ağrı kesiciler alamazdım çünkü biliyordum ki bunlar yeniden ortaya çıkacak. Bu on (10) yıl kadar devam etti. İnternette gördüğüm bir ilanla magnezyum yağı aldım ancak herhangi bir mucize beklemiyordum benimki sadece bir umuttu. Sadece iki hafta Magnezyum spreyini kullandıktan sonra mucizeyi ummuyordum ama evet “Magnezyum Mucizesi” bir gerçekti. Şükür artık bu magnezyum yağı speriy sayesinde bu ağrılardan kurtuldum ve bu sadece iki hafta içinde gerçekleşti

Emel Derinci / İstanbul

Kızım otizm hastası ve şu anda 12 yaşında. Son zamanlarda Ancient Minerals Magnezyum Speriyini kullanmaya başladık Kızımı bir aile nikâhı için şehir dışına çıkaracağımızdan kızımızı sakinleştireceğini ve böylece bizim rahat edeceğimizi ümit ederek kullandık. Kızımın o nikâhta davranış şeklini gibi hiçbir zaman görmemiştim. Genellikle insanlardan kaçan bir çocuk insanlarla dolu bir odada gerçekten işte öylece dans ediyordu. Bana gelince, o gece yoğun şekilde kızımın ne kadar fantastik göründüğü ile ilgili yapılan komplimanlarla karşılaştım Fakat o günün güzelliğini ve rahatlığını kendisine bir gün önce sürdüğümüz  Magnezyum spreyine  ait olduğunu belirtmem gerektiğini biliyorum Hiçbir zaman o kadar sakin ve dinlenmiş görünmemişti. Ailemizden herkesin hoşlandığı bir gün yaşattığınız için teşekkür ederim

Mehmet Yılmaz / Bayburt

Şiddetli kas spazmları için ilaç kullanıyordum. Bu ilaç esas olarak bel ağrılarında kullanılmakta. Doktorlar bedenimde ne gibi işler döndüğü konusunda şaşkınlardı Belkemiği doktorları ve beyin doktorları bu kümelenmiş krizlerin belkemiğinden mi kaynaklandığı yoksa nörolojik kaynaklı mı olduğunu bulmaya çalışıyorlar. Bu spazmlar gün içinde sayıca çoğunlukla az fakat çok rahatsız edici idi.  Kötü günlerimde, günde iki yüz (200) kadar spazm gelebiliyordu bunlar beni çoğu zaman hareket edemez hale getirebiloyurdu.. Bu spazmlarla başa çıkması o kadar zor ki onları kontrol edilebilir bir duruma getirmek, sakinleştirmek için bütün enerjimi harcamam gerekiyordu.
Bu durumun üstesinden gelmek gelmenin hiçbir zaman mümkün olmayacağını düşündüm. İlaçların benim son ve nihai çare kaynağım olacağını gerçeğine boyun eğiyordum. Çok çeşitli doğal [naturopatik] protokoller denememe rağmen, hiçbirinin rahatsızlığı çözmeyeceği anlaşılıyordu çünkü spazmlar hem yoğunluk ve ortaya çıkma sayısı anlamında kötüleşmeye devam ediyordu.. Bir arkadaşım magnezyum yağı spreyi almamı söyledi internetten araştırınca bu ürünün aynı zamanda dünyada da kullanılmakta ve satılmakta olduğunu gördüm ve aldım. Bütün vücuduma Magnezyum spreyini ilk uyguladığım iki gün, spazmlar azaldı. Bu basit mineralin benim için neler başardığını size anlatamam. Birkaç hafta gibi kısa bir sürede farklı bir kişi oldum. Artık yaşamımı kontrol altına alan ve beni savaş alanına çeviren yakalanması zor bir yaratığı bulma peşinde koşmayacağım. Sakinim ve barış içindeyim, artık sadece kendim olmakla ilgilenen bir düşünce yapısına sahip değilim. Ancient Minerals Magnezyum spreyi için size teşekkür etmek istiyorum. Çoooook Teşeeeeekkkürler.

 

 

Live Help
Copyright © 2011 www.antikmineral.de - Design by Pixelim